| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Daca te fac prost/proasta, ce o sa faci?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rad de tine

| RAY a răspuns:

Ce inseamna pentru tine a fii prost?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Esti doar imatur nu prost cu timpul te vei maturiza

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns:

Te joc in picioare, precum Son Goku pe Vegeta laughing

| Celcestietot a răspuns:

O să devin un mucenic, asta o sa fac laughing.

| SilentRain a răspuns:

Plang sad

| J0B0MAT a răspuns:

Aş vrea să văd dacă reuşeşti.Şi eu încerc asta, dar chiar nu reuşesc.Se spune că oamenii mai proşti sunt mai fericiţi, deci puţină fericire în plus nu ar strica.

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Nu era teoria mea. Se poate să mai fie totuşi şi excepţii, nici chiar 100% să fie toţi fericiţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi nu ți-e ție ru-șine, fir-ar al dracu de pitic nenorocit, că ești atât de pitic că te bagă ăștia-n antivirale, că ești mai infect decât viruși-n sine, păi ai tu cu-vânt, cu mine băi? Te bag în P*ii*** mă-tii Vegeta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plâng si-mi tau venele.Nu neapărat in ordinea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți dau una de mori de ras

| Vikaa a răspuns:

Nu o sa fac nimic, ma rog pentru sanatatea ta si sa iti dea Dumnezeu putere.

| Vikaa a răspuns (pentru Celcestietot):

Era o intrebare de a mea pusa doar ca sa vad parerile altora, iar raspunsurile pe care le-am dat au fost date la misto. Am mers la biserica si m-am pocait

| Celcestietot a răspuns (pentru Vikaa):

Deci, în viziunea ta, Dumnezeu există, iar Iisus este calea spre mântuire și Satana un gunoi, corect?

| Vikaa a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai cam tot ce ne inconjoara e Dumnezeu, noi pe pamantul asta suntem simplii calatori, dar vom ajunge la viata vesnica.