| bleakk a întrebat:

Daca te ingrijesti si arati bine sau decent si ai un intelect care-l mai si folosesti din cand in cand, credeti, ca si barbat, ca mai este nevoie sa cunosti lucruri precum cele mentionate in acest articol ( http://artaseductiei.ro/......espingere/ ) cu privire la cum sa abordezi o femeie, consecinte si situatii neplacuta?
Merita?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Eu unul cred ca daca arati bine si daca nu esti tocmai un prost atunci reusesti sa te descurci cat de cat cu acele abordari. Totusi, pe de alta parte consider ca acele sfaturi nu au ce rau sa faca, din contra unele dintre ele par sa te ajute oarecum.
Nu vad ce rau ar putea face aceste sfaturi...
Cateodata nu este nevoie sa le cunosti daca abordezi pe cineva cu mult sub nivelul tau dar daca abordezi pe cineva de un nivel oarecum superior atunci este bine sa stii unele din acele sfaturi.
Este doar parerea mea.
Succes!

1 răspuns:
| Jardelin a răspuns:

Soto! Ia-te dupa articol si ai sa te umpli de femei.

Fii un curat la minte si la trup (la propriu vreau sa zic), fii inteligent si natural si nu trebuie sa agati nici o femeie. E suficienta o anumita atitudine. Si nu vei duce lipsa de femei.