| anonim_4396 a întrebat:

Dacă te trezești dintr-o dată cu o mie de euro ce ai face cu banii?
Știu că nu e o sumă mare.

Dar totuși ce ai face cu ei având in vedere că e sfârșitul lumii și curând va incepe un război nuclear.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu m-am trezit cu 2000 de euro. Numai ca au ramas in vis.

| cristi202 a răspuns:

Ce sa faci cu o mie de euro? Și o bicicletă "profi" costa mai mult...
Eventual îți asiguri o ieșire undeva la munte.
Eu personal i-aș baga in bicicleta ce o am (marea mea pasiune). Vara fac sute de km cu ea, și cateva îmbunătățiri nu i-ar strica.

| SilentRain a răspuns:

Fac profit frate, îmbuteliez aer la conserva din Munți Carpați și le vând cu 30 de euro bucata

| J0B0MAT a răspuns:

Sfârșitul lumii și război nuclear? WOoh, chill. Nu aș face mare lucru, nu e o sumă mare. Cel mai probabil i-aș pune la păstrat pentru când chiar aș avea nevoie.

| Lioana a răspuns:

Daca nu ai nici o idee ce sa faci cu banii, nu face nimic. Pastreaza-i pentru momente in care vei avea nevoie de bani si vei sti clar ce vrei sa faci cu ei. Poate mai aduni si mai creste suma aceea.

| VoidEternal a răspuns:

Nimic laughing ce naiba sa faci cu 1000 de euro.

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Bine,hai o mie două sute.Am zis că sunt puțini.

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce as face in momentul asta? I-as pune in contul de economii.

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca ar fi sfarsitul lumii maine, tot n-as face nimic cu ei. Nu e nicio suma de bani pe lumea asta care sa ma faca mai fericit pentru o zi. As sta cu familia mea si atat.

| ReddY25 a răspuns:

Pai,îmi fac bunker și Dumnezeu cu mila happy

| scp3008 a răspuns:

Nu vom muri in razboiul nuclear, daca nu esti chiar in orasul unde cade, ai toate sansele sa supravietuiesti iar radiatiile te aftecteaza in decursul aniilor nu instant.