| SilentRain a întrebat:

Daca ți-aș oferi dreptul să îmi pui o întrebare, ce mai întreba?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Poate dacă ai lăsa ploaia să facă zgomot și n-ai mai obliga-o să fie așa tăcută, nu te-ai mai plictisi așa rău. Nu crezi?

| SilentRain explică (pentru Hammurabi):

Asta mă lovit direct la corason *aplauze*

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Pff, ce deep.

79 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Nu te-aş întreba nimic, în schimb ți-aş recomanda un manual de gramatică să înveți să foloseşti ortogramele (mai, m-ai).

| RAY a răspuns:

Esti dependenta de dulciuri?

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nu ași zice chiar dependenta, dar is prin zona aia

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Consumi zilnic sau?

| Drimmero a răspuns:

De ce ma iei la intrebari adesea?

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Mă plictisesc

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Poți să îți mai pun o întrebare? devil

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Baga mare, sa te vad.

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Cum te cheamă?

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Marius,, de ce?

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Că sa pot face rata la banca pe numele tau
Mă așteptam să fii mai complicat de atata, ai cedat ușor de data asta mai Marius, pfaaaaa și eu care îmi pregătisem techicii de "șantaj"pentru a afla informații "secrete "

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Realizezi ca am facut putina bascalie,, nu? E greu cu mine si cu datele personale, poti sa renunti daca nu ai rabdare/

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Neee'a nu prea cred, eu zic că Marius e numele tau tongue
Instinctul meu de mafiot îmi spune că încerci să mă minți, no să îți meargă Marius!

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Asta-i tachinare d-aia...cand ti se pune pata pe cineva, ti s-a pus pe mine?

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Am deja pete pe ficat și nisip la rinichi, ce sa mai fac și cu tine
Hai mă acum serios, suntem pe TPU nu pe Tinder

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Nasol rau de tot daca ai pete pe organele respective, e de mers la ecografii, radiografii.

Nu te-ai prins ca glumeam si eu cu tine?

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

O_o,iar mă?
Sa fiu sinceră nu știu când vorbești serios sau glumești

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Ca nu pun emoticioane? mi se par cretine. Mai fac si eu bascalie si imi mai arde de mistocareala, ca tu ai fost tinta nu e vina mea.

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Orgoliul meu de troll a fost rănit, îți jur răsbunare Marius, no să uit asta așa ușor

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Tentativele astea de troll nu merg cu mine, ca sa stii cum sta treaba.

Se zice ca razbunarea e arma prostului,, te subestimezi in fata mea chiar asa din prima?

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Pfaaaaaiii' asta e declarații de război, copile tu nu știi in ce te bagi devil

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Sunt curios, cu cine am eu de-a face? nu de alta,, dar sunt satul de zmei si bumeranguri!

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Expresia asta nu am mai auzit-o până acum,"bumeranguri" laughing)
Mi se mai spune Elodia # moartea cartofilor prăjiți

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Evident...sunt unic printre oi.

Si celulita aia ce zice?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ti ai gasit iubita man?

| SilentRain explică (pentru RAY):

Două întrebări
1 Ce caut tu aici?
2 Iar o să te apuce crizele menstruale?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Ma bucuram ca in sf se insoara drimmero

| SilentRain explică (pentru RAY):

Cu mingea de fotbal laughing)

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Mă chemi și pe mine la nunta ta, știu să cânt manele, Raaa, taaaa reggaeton, se știe

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

N-ai sa vezi sa-mi termin viata dupa acum cu casatoria.

Ps: Ai luat-o razna si tu, dar si Ray.

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Ce nașpa, și eu care mă gândeam că mănânc pe gratis la nunta ta sad
Dar cand te însori la 83 ani, mă chemi și pe mine? laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

De ce la nunta mea neaparat?

O sa fie ceva restrans, oricum,, nu prea vreau paranghelie cu x oameni.

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Bine fie, daca nu vrei nu vin, oricum sa ști că nu canta nimei mai bine că mine, figaro figaaaro, fiigaaaaro

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Ai facut canto? Asa voce n-am mai auzit de la Bocelli/

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Degeaba încerci sa ma complimentez ai rata ocazia de a avea o cântăreață bună că mine la nunta ta
Acum poți să îl chemi pe Vali Vijelie, figaaaro, figaaaro, figaaaro

| Andreeush a răspuns:

Ce gen de muzică asculți?

| SilentRain explică (pentru Andreeush):

Nu am un sigur gen ascult de toate in afara de manele și muzică populara
In general ascult Rap, hip -hop, Tu?

| Andreeush a răspuns (pentru SilentRain):

Rock!

| Frank51 a răspuns:

Ce iti place tie sa faci cel mai mult, in afara de sex, sa mananci dulciuri sau sa dormi.

| SilentRain explică (pentru Frank51):

Sa ascult muzica, mai mult decât orice pe lumea asta

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Intrebarea e daca raspunzi la ce te intreb, ca intrebarea pot sa ti-o pun cand am eu chef si dau de tine pe acilea

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Da, răspund
Sa vina întrebarea Supica

| mentholinks a răspuns:

Daca esti fecioara.

| SilentRain explică (pentru mentholinks):

N-ai respecte tinere ' nu mă face să te lovesc cu cârja in mutra straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Poate se referea la zodie laughing

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Nu contează, îl bat preventiv laughing

| anonimg a răspuns (pentru SilentRain):

Pai puteai sa-i spui ca a gresit zodia. ^_^

| Ineys a răspuns:

De cand trebuie sa-ti ofere cineva dreptul de a ii adresa o intrebare?

Răspuns utilizator avertizat
| Steregoi a răspuns:

Crezi ca exista Dumnezeu?

| SilentRain explică (pentru Steregoi):

Cred că cineva a creat pământul și pe nenorociți de oameni, nu putea că absolut totul sa fie o simpla coincidenta

| Steregoi a răspuns (pentru SilentRain):

Așa este. Prea multe coincidente ca sa nu fi creat Dumnezeu ceea ce se vede.

| Superior a răspuns:

Twixul drept sau twixul stang?

| Bogdan70001 a răspuns:

Aoleo...cred ca esti din aia de se da depresiva ca asa-i la moda. sad

| SilentRain explică (pentru Bogdan70001):

Moda asta, bat-o vina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți place să găteşti?

| PumpkinDoll a răspuns:

Iti plac jeleurile?

| SilentRain explică (pentru PumpkinDoll):

Da, le ador, mai ales cele sărate sau cu aroma de CocaCola
Care sunt preferatele tale?

| PumpkinDoll a răspuns (pentru SilentRain):

Imi plac toate felurile, dar in special cele acrisoare/sarate.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Esti om?

| Kuroo a răspuns:

Asta: Daca eu ti-as oferi dreptul sa imi pui o intrebare, ce m-ai intreba?

| SilentRain explică (pentru Kuroo):

Daca ai putea avea o superputere, care ar fi aceasta?

| Kuroo a răspuns (pentru SilentRain):

Superputerea de a avea toate superputerile. Plus o abilitate care ar putea crea o punga cu jeleuri cu gust de lemn dulce care sa nu se termine niciodata. Tu?

| SilentRain explică (pentru Kuroo):

Sa pot fii absolut invizibila sau pot controla timpul

| Kuroo a răspuns (pentru SilentRain):

Probabil daca ai putea controla timpul ai regreta asta mai tarziu datorita oricarei modificari minore pe care ai face-o, care ar cauza probleme majore,

| SilentRain explică (pentru Kuroo):

Asi face absolut orice sa dau timpul înapoi, nu as regreta asta

| Kuroo a răspuns (pentru SilentRain):

Asta as fi spus si eu acum cativa ani, dar odata ce timpul trece, dorinta de a repara ceva stricat dispare incet, incet in interior si apare acceptarea.
Cred ca intram deja in lucruri personale.

| EvilMayDie64 a răspuns:

In afara de intrebari pe TPU, ce faci ca sa alungi plictiseala? Si da, astept un raspuns serios happy

| SilentRain explică (pentru EvilMayDie64):

Fumez. canabis și alerg după poștaș, bat covoare fara milă

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru SilentRain):

Uite un raspuns sincer, apreciez
Si pentru hobby-urile tale, frate, te stimez
Imi pari genul de om productiv
Se vede ca ai un stil de viata activ

| alexhadarean a răspuns:

Daca ai putea fi oricine, cine ai fi si fe ce te'ai schimba?