| Mihaela_Alexandra_1999_noL4 a întrebat:

Daca un oras se numeste "Orasul anormal" si oamenii din el sunt "Normali" atunci nu este asta anormal?

Răspuns Câştigător
| Claudiu1905 a răspuns:

Oamenii normali sunt exigenti astfel ca orasul lor fiind normal dar totusi nu perfect ei il vor numi Orasul Anormal

4 răspunsuri:
| KiszMy a răspuns:

Locuitorii orașului sau municipiului Orașul-Anormal se numesc anormalieni, nu anormali happy

| Mihaela_Alexandra_1999_noL4 explică (pentru KiszMy):

Nu ma refeream la numele locuitorilor cand am spus ''normali'' ci la modul lor de comportament

| KiszMy a răspuns (pentru Mihaela_Alexandra_1999_noL4):

Locuitorii din "Orașul Anormal" sunt normali dacă tind spre perfecțiune, însă sunt anormali dacă tind spre normalitatea celor din "Orașul Perfect".

| KiszMy a răspuns (pentru Mihaela_Alexandra_1999_noL4):

Dacă locuitorii orașului Târgu-Neamț nu vorbesc nemțește, nu este asta ceva anormal?