| diamar a întrebat:

Daca v-ati putea alege o destinatie de vacanta din toata lumea, care ar fi aceea? Argumentati. Funda pentru cel mai bun raspuns si pentru urmatoarele 2 din clasament, vot!

Răspuns Câştigător
| Valenttina a răspuns:

Sincer eu as alege sa merg in Australia.E un loc ft diferit si foarte departe de acesta.As vrea sa cunosc oameni noi,mai ales cum sunt diferiti de noilove struck,multe peisaje frumoase,as vrea sa trec cu avionul deasupra,sa vad oceanele, marile, iti spun peisaje deosebite. Vreau sa le cunosc obiceiurile si viata lor de zi cu zi.Sa pot sa stau de vorba cu ei,sa mergem impreuna undeva, in locuri cu peisaje frumoase big hug Dar deocamdata le las, sunt doar visekissbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu conteaza Sa-mi fie drag cu cine plec

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Anglia
sau Turcia la ankara

| Somberヅ a răspuns:

Eu mi-as alege in Grecia smugAm fost uimit de pozele din grecia...Si chiar vreau sa vad cum e.