| anonim_4396 a întrebat:

Daca v-ati trezi intr-un sicriu de lemn sub aproximativ 2 m de pamant adancime, cum ati reactiona si ce ati face?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai face exact ca aici:

https://www.imdb.com/title/tt1462758/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-as culca la loc si m-as trezi la realitate. A fost doar un vis urât.

| Michaeel a răspuns:

Ai văzut prea multe filme, cine crezi ca te îngroapă pe tine de viu? Trezește-te la realitate! Cum sa reacționez? Găsesc o cale sa deschid sicriul și sap cu mâinile către suprafață.

| sierra1 a răspuns (pentru Michaeel):

"Găsesc o cale sa..." ăsta e sf

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

?

| Michaeel a răspuns (pentru sierra1):

"Ai face exact ca aici" ăsta e sf

| anonim_4396 explică (pentru Michaeel):

Era doar un exercitiu de imaginatie!

| sierra1 a răspuns (pentru Michaeel):

Vezi filmul, personajul moare deci NU e sf (știință - ficțiune)

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adică NU găsești nici o cale, aia e!