| Mickelangelo a întrebat:

Daca va mai da doctorul 6 luni de trăit sa zicem, ce o sa faceți în astea 6 luni? Sa spunem că nu aveți ceva care implica durere de ex o boala de inima.
Deci ce ați face cu viața voastră în cele 6 luni și cum ați reacționa la aflarea veștii?
Întrebarea e pur de curiozitate.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face foarte mult sex, gen zilnic de cel puțin o data.

| tzionut a răspuns:

1 asigur tot ce tine de perioada de dupa, ca familia mea sa resimta cat mai putin lipsa mea (servicii funerare, testament, amant pentru nevasta, etc)
2 cu timpul ramas fac tot ce mi-as fi dorit sa experimentez dar am avut alte prioritati.