| LanguageMaster a întrebat:

Dacă văd un loc liber la masă la restaurant cum întreb fetele politicos dacă este liber locul lângă ele?

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Abordarea ta, pe lângă că este deplasată, mai este și libidinoasă.

| Celcestietot a răspuns:

Buna ziua! Este liber?

Dar de ce le-ai intreba asta? Da de inteles ca vrei sa te asezi langa ele.

| Dismally a răspuns:

Daca nu este o masa libera in restaurant nu mananci acolo, mai astepti sau mergi in alta parte, nu te duci sa stai langa persone pe care nu le cunosti...

| LanguageMaster explică (pentru Dismally):

De ce nu?

| Dismally a răspuns (pentru LanguageMaster):

Pentru ca nu este politicos, civilizat sa faci asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bonsoir. Este loc și pour moi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te asezi pur si simplu. Daca te întreaba de ce le spui ca ai platit bilet.

| Nokky a răspuns:

Te așezi ca: nesimțitul/nesimțita. Asta stârnește... diverse love strucklove struck