Întrebare recomandată | Everestcompany a întrebat:

Daca viata ta ar fi un film, te-ai uita la el?

Răspuns Câştigător
| LastKisss a răspuns:

Da, cu mare drag. Ei bine vezi tu drag utilizator TPU, viata mea este in general ca un film, unul de dragoste si drama, in fiecare zi am ceva de invat, am de respectat promisiuni, juraminte si uneori mici sarcini de indeplinit, toate le fac cu drag cu speranta ca persoana cea mai draga pentru mine o sa fie mandra de ceea ce sunt, de ceea ce o sa ajung, destinul meu necunoscut imi lasa impresia ca viata mea o sa fie foarte complicata, insa frumoasa. Cam asa ar fi filmul vietii mele, un film care doresc sa-l vad atunci cand mor.

59 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil, dacă nu s-ar transforma într-o telenovelă.
Un rezumat, ceva...

| mgtow a răspuns:

Daca mi-as vedea viitorul las viziona.

| florin96ak47 a răspuns (pentru mgtow):

De ce ai vrea sa-ti vezi viitorul?
Daca te gandesti putin iti dai seama ca e o prostie mare de tot.

| mgtow a răspuns (pentru florin96ak47):

Ar fi calumea asa as stii ce ma va astepta.

| florin96ak47 a răspuns (pentru mgtow):

Si daca afli ca o sa ai o boala care te va omori?
Chiar daca viata ta ar fi la fel de banala, fara boli, stiind ce ti se va intampla te vei plictisi intr-una, vei simti ca nu meriti ceea ce ai pentru ca "trisezi" si probabil iti vei incheia viata mai repede.

greece12
| greece12 a răspuns:

De mai multe ori, cu siguranta.

| darrio2007 a răspuns:

Da.Pentru ca incorporeaza toate genurile.De la drama la comedie etc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu.

| Narcis2007 a răspuns:

Si eu m-as plictisi la filmul asta dar m-as uita oricum

| Musique a răspuns:

Nu.Aș începe inutil să plâng.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Uite ce raspuns am dat! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Http://www.youtube.com/watch?v=Z0DO0XyS8Ko

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-e milă de cei 6, 442, 478 oameni care au deschis aia.
Condoleanțele mele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Eu am deschis de 6, 442, 478 de ori! laughing
Am si dat like de pe conturi false!

| Evolution a răspuns:

Da şi aş face o continuare la film mai bună evitând greşelile anterioare.

| cristinna23 a răspuns:

Da, chiar daca as stii deja ce se intampla in el tot m-as uita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, ar fi prea plictisitor

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă aș avea o telecomandă magică, care să-mi permită să văd doar scenele frumoase, vesele, aș accepta!
La ce mi-ar folosi tristețea s-o revăd?

| Sofer a răspuns:

Da, dar daca ar fi la fel ca in Fast And Furious m-as uita.

| Dariusuu a răspuns:

Desigur.

De ce nu?

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
De curiozitate m-aş uita.
Pa!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu, as incepe sa plang.Mi-as aminti de anumite momente pe care nu le voi mai trai niciodata.Iar eu cum sunt emotiva, as intra in depresie si as ajunge la balamuc.

| AtateaConditii a răspuns:

Da, cred ca m-as aprecia mai mult. Fac unele lucruri de care nici eu nu sunt in stare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata mea nu incape intr-un film! laughing rolling on the floor
Ce viata ta incape in 60 de minute sau 120 minute?
De uitat da!
Sunt unele lucruri cand eram copil, uitate.
As vrea sa ma vad de cand sugeam lapte de la mama pana acum mare.
Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac reluarile.

| gingergirl1 a răspuns:

DAAA! puppy dog eyes
Ar fi de toate big grinrama, comedie, dragoste, horror laughing
Sincer as vrea sa ma vad de cand eram mica.panaaaa acum laughing

| Madayna a răspuns:

Da, chiar mi-ar placea.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Da...

| raduradu2014 a răspuns:

Da ..cu mare drag

| MissDevilish666 a răspuns:

Cu siguranță da.

| Swan39 a răspuns:

M-aş plictisi sau m-aş indispune o mare parte din timp (în special mai pe la sfârşitul filmului). Aş vrea totuşi să văd unele "scene" de pe la început.

| Cortex a răspuns:

Nu,pentru ca m-as sinucide happy

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Mi-ar face placere!

| Cigarettă a răspuns:

Da, mai ales la toate părţiile frumoase ce mi s-au întâmplat. ♥

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Nu, sub nici-o forma. E prea dramatic trecutul si nu s-a turnat nici-o pelicula, din lipsa de fonduri.Deci in concluzie, nu am nici-un film.

| Sărmăluță a răspuns:

Nu.