Întrebare recomandată | Everestcompany a întrebat:

Daca viata ta ar fi un film, te-ai uita la el?

Răspuns Câştigător
| LastKisss a răspuns:

Da, cu mare drag. Ei bine vezi tu drag utilizator TPU, viata mea este in general ca un film, unul de dragoste si drama, in fiecare zi am ceva de invat, am de respectat promisiuni, juraminte si uneori mici sarcini de indeplinit, toate le fac cu drag cu speranta ca persoana cea mai draga pentru mine o sa fie mandra de ceea ce sunt, de ceea ce o sa ajung, destinul meu necunoscut imi lasa impresia ca viata mea o sa fie foarte complicata, insa frumoasa. Cam asa ar fi filmul vietii mele, un film care doresc sa-l vad atunci cand mor.

59 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DaSuntAnonima a răspuns:

Super intrebare
m`as uita fara sa ma opresc

| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Da.

| Androphyla a răspuns:

Huh, cu siguranta. L-as savura clipa cu clipa.hee hee

| DenyBuby a răspuns:

Nu,inainte as fi vrut dar acum NU, viata e de căcat uneori.straight face! Şi, dacă îţi trăieşti viaţa de de ce te-ai mai uita odata la filmul cu ce ai facut? -_-

| Everithyng1922 a răspuns:

Nu

| cobra221 a răspuns:

Sincer. la 13 ani nu pot spune ca s-au intamplat multe, dar chiar s-au intamplat destule. happy Am trecut prin multe, ideea e ca as prefera sa citesc un rezumat, sau sa vad un film care sa fie un rezumat, sa ma uit la un film cu intreaga mea viata ar dura mult. Dar pentru un adult? laughing

| belabel1 a răspuns:

Nu!

| sniper1000 a răspuns:

Uneori da

| blackq11 a răspuns:

Desigur ca da!

| crystyciurea78 a răspuns:

Cu mare incredere

| AlisaBluMarin a răspuns:

Da, ar fi un film plin de lacrimi

| ancahaha a răspuns:

Da :*

| Cameliana a răspuns:

Da, și aș râde mult la acel film, dar puțin aș plange.

| DevinKing a răspuns:

Tu ce crezi?

| TeOdOrA112 a răspuns:

Viata este ca un film! Acum ii suntem actori si jucam mii de scenare iar cand filmul se va termina ne vom uita cu drag la el din ceruri...

| iFly a răspuns:

Nu, aș privi trailerul big grin

| PysycutzaAly a răspuns:

Da pentru ca am trecut prin multe si as vrea sa vad cum am reusit si poate si unde am gresit.

| Marin_Ana-Maria_1978 a răspuns:

Da. Si sunt sigura ca ar fi plin de mistes si de aventura, romantism dragoste aventura, intriga si suspans.

| SaraWeird a răspuns:

Ar fi un film horror, deci de ce nu?

| song2014 a răspuns:

Nu! Pentru ca o traiesc.

| ciocolaticaaa1234 a răspuns:

Nu imi plac filmele de drama, plictiseala si horor deci cred ca mas uita doar la inceput laughing))