| Evaa a întrebat:

Daca visezi persoana iubita ce inseamna? Ca s-a gandit la tine? xD

Răspuns Câştigător
| MariuZ a răspuns:

NU! Inseamna ca undeva, in subconstientul tau, iti sta TIE mintea la persoana iubita.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca te-i gandit tu la ea.
Ideea e ca o ai in subconstient, iar visele de cele mai multe ori sunt doar reflexia subconstientului.

| Barajag a răspuns:

Daca doarme si el, crezi ca se gandeste atunci la tine?hee heeAi adormit cu persoana draga in gand si de aceea l-ai si visatbig grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Că te'ai gândit tu prea mult la persoana iubităhappy

| Lorelai a răspuns:

Mai degraba ca tu ai adormit gandindu-te la ea.

| LiLlYAnNe a răspuns:

Cred ca inseamna ca tu tii cu adevarat la acel iubi. Dar inseamna si ca si el/ea te iubestewinking.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pentru ca persoana iubita poate et place :-8
si mie mi s-a intamplat asta si cred ma ma iubea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi asta zic dar nu stiu nici eu la ce sa ma gandesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Visat ca el sa impacat cu mine. si ne.a vazut prietena lui. si ei s.au certat si a ramas cu mine straight face. Ce inseamna? straight face