| Marcel_Codrea_1989 a întrebat:

Dati-mi cateva exemple de nume cs Multumesc

Răspuns Câştigător
| Utescu_Razvan_1998 a răspuns:

Buna! Iata niste nume:
I see YOU!
MakeFake_KILL_U
1ooo_Killed
BvAsasin
I was Born to KILL!
CsZombyKiller
YouLooser
(Hospis_Casa_sperantei)
Eminem_remix
ScaryMovie_partZOMBY
YouShouldRun( ArTrebuiiSaFugi)
Sustinut de MOARTE
KillForYourMutter
(sthyu ca sunt cam sadice dar.)
Te-am_Prins
Yop_JustME
MySong_isDEAD
NoName_JustPLAY
WannaKnowYOU(vreau sa te cunosc)
(in fata iti pui numele tau de ex)raresh_TheFearInPerson(raresh_teama in perosana)
SkoncS
jy0nsS
SmoKe[; x]
CrimaDeLa00:00
X-VeNoM; BoGu; xManiaC n.T.x|LouD[; x]; Mr.BroWn; ReD^HeaDsHoT'; HoT^sHoT; SkyWa|HeLpeR
BLueHasKy> bLaCk[; x]> The Great Master^> SuNNy_0n_tHe_sTrEeT>tHe_eNd>oN_tHe_fLo0r; xManiaC> Dau_Pana_Mori.
Prea_Bun_Pentru_Tine?
SmYlei | Mr.KiLL | NumBeRoNe | MasTerCs | SpeRmeN | DyFiculTy | I'm~DeaD~You~are~LosT | LasTHumAn |
RattAttoUille, SexAp3l, NuTrage-sMata, DauPrinCutii, DauFinPreaDivin, OnlyOne, UzzyMan, cen you see me, i see you, BulaNNN, speed.zor, RaZhor, WantedBoy
Ki||eR, Bu||dog, PiTBu||, BuTCh3R
eXeDusS^ eLeCRtonN^ NoMeRcY^
CarTan, Wall, Ken[Z]or, speed.exe, Vartan, Armatw, KId.
^_^ChOwDeR^_^
kEnT^8-[cRs]
k3[N]zZoR
k1[N]d3r [:X]
AdyTzZz[U]
Sn[a]k3
H3a[D]sHoT
H3aDsH0o[T]
eLecTroN
Ma[N]1aK
N1c3^3agl3*
PePs1^|^Tw1sT*
kNd|Tw1sT; x
rLd^DexTr0; x
Incomparabil
c0cKa1nNa
>0x1g3n<
Vampire; x
Paranormal
My Deagle; x
rLd^p0w3r; x
HyDr0g3n
rLd^Gh0sT
Dark4eveR
Black^aNg3l
aNak! N; x
bU||dOg
Pa si o seara placuta!

3 răspunsuri:
| Utescu_Razvan_1998 a răspuns:

*PlaY4FuN*, -zdz-,. ale3x., 00alexandru, 1Nd, 4atack, _-=TaG=-_AnDrEi^cL^, A.R.Y.N.O.R, ABSTRAKTW, Aditsa, Ady0, adylo, adytzacs95, Albey, Ale3x, alecs15, aleexandruu, alert911, Alexa [Bot], alexnadrudan95, AlyN, AnDrBy, andreyfake, aNNdreU^, anSeConD, Antycus, as1as5, asb, ASlan, Attil4S, aurelian, A|3x, b.r.b, B43, Baidu [Spider], Barnea1295, barosanu, batman32, baubauxd, bebe04gr, Berto, Bing [Bot], bllu3, Blo0dy, BLoNduTzu, blue20, BogdaN, bogdyutzu, bosstheboss, Boxiore, bRagoN., brasco, BulaNNNN; X, bursuc1991, byllyboy100, caca1998, camataru, cAn0n, carlosrad, cata007, Catalin.pSk, clauboss54, costibul, cristy090, cs.braila, Csabi17, CsERO # H3AdShOt!, Cyber, d3nTz1k, d3vyl, daNNN, danutz10, dany28, DarK One, DARK-RIDER, darkfly, darkknight, dau_mistho, davidmadalin1, Dellynoo, deluxe345, Demon12, dende95, devilache, DevilMayCry, devyl, discipline, DmX^TeCkTrYs, dumyyy09, EaSy, eLeKTr0, Ellement, Erader, eXpres, exzitu, FaBreGaS^^, fane44, Faster, flaviusgoku, florinel1234, fNK, freedom, fuchila, g3org3, gaby23, gabytzu_200780, GangstaZone, Georgik_sukaru, GoogLe, Google [Bot], Google Adsense [Bot], gurgurazvan, gut., H3aDsH00t, Hash, Herr, iMaster, Ioanaaa, IrOn MaN, jmecher14, jumperbmx91, k1d Jr., k1nd3r[; x], k3nz0r, KalUtz, kata1921, Killer*Elite, killer1st, kiLLeRcs, KissFM, KrAzZzY^^K1D, leonutz12, Lighto, Lo@d! ng, LoW*LiViU, lucarazvan, luncasu, LuNeTiStU, Madalin98, marius98, MaXXX, Messi133, mihaill, mizukagee123, Morandi, MoTaNeL94, MotaNNNN, mrkevin, MSNbot Media, muias13, M! st3r_@ndr3!, narcis, nastasa, Nelanaroth, nicolas_cage, nightwish, nutriday97, OptimUS, Orbit, pLaYhard, PuCk, PuNcT., r0uNNN1k, Radu, rageforcs, RaReS; x, razvanhacker, robertrob, RoByTzu123, rodoxus, Rondo, Royal:X, sampelean, ScorpioN-v2, seby11, serban, sergiuraka, ShAdE, show94, Sn[a]Ke, SoArTaX01, soccer, soparlacs, Soricelu, SoRy, sotcosteltraian, standaniel51, steaua21, stefaninho1993, Strik3r, Sweetyass, TAVY, TheNext, thewarr, tito600, tony1212 Sper Sa TE ajut:::..Si uite unu carel folosesc eu.:: |~pRo~Kill~z0n3~| Fundabig grin