| ArianasiAndreea345 a întrebat:

Dati-mi idei noi de videoclipuri pentru Youtube, va rog! Cat mai repede...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai idei, atunci lasa-te de Youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum merge Youtube, si cum nu ai ce invata de pe internet, mai ales ca copil, ai putea sa incerci sa cauti un **** de caine, il pui intr-o farfurie, pui niste bomboane cip cip pe el, si mananci cel putin 2 linguri cu varf. N-a mai facut nimeni asta, si o sa fie ceva original happy

| Kpopmaster a răspuns:

Cu ce te ocupi

| AlexFl10 a răspuns:

Incearca sa faci un trend nou succes ☺vei avea nevoie laughing