| mariaioana_1983 a întrebat:

Dati'mi niste statusuri gen:
Vrei bani? Banii n-o sa cada din cer! Vrei prieteni? Invata sa vorbesti sincer! Vrei respect? Invata sa respecti, sa oferi! Trebuie sa meriti tot ce ai! Sa castigi nu sa ceri!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lαααα a răspuns:

Vrei talent?rolling on the floor

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Vrei sa nu mai fii si tu pe centura? Lasa ca te dau eu jos
!

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Ma refeream la status

| Gandacelu a răspuns:

Auzi nu e treaba ta cati ani am si sa stii ca ma doare "undeva" despre parerea unei curve salvate de pe centura despre mine rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mia zis mama sa ma duc pe traseu ca sa ma f** ca mi-o luat p*********v intarit cu fixativ si mi-a zis "deschide gura ca p-eacolo intra p*** big grin

Răspuns utilizator avertizat