| Pisicuța a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de farsewinking
funda la cele mai bune si multe

Răspuns Câştigător
| teo3D a răspuns:

Faza cu spuma de ras pe fata celui care doarme e cea mai tare. De asemenea poti pune pioneze pe scaun inainte sa se aseze cineva sau daca esti intr-o tabara si ai un coleg mai prost care adoarme la 10:00 trezestel *** 1:00 in stil militar si spune-i ca e dimineata... o sa vezi ca o sa mearga la baie sa se spelelaughing sau suna la un numar format la intamplare si spune ceva de genu "Facem un sondaj referitor la parerile oamenilor despre sex-ul inainte de casatorie" mai sunt si din astea nesimtite cum ar fi sai dai pantalonii jos spunandu-i ca te-ai impiedicat si ai cazut cu mainile pe pantalonii lui, sunt o gramada succeslove struck

1 răspuns:
| JustAsking a răspuns:

Pune-i mana intr-o galeata cu apa calda cand doarme si apoi udai asternutul... o sa creada ca facut pe el merge crede-ma