| cghef a întrebat:

Dati mi si mie va rog un site de pe care pot sa mi trag heroes 6 might magic...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa il scoti cand apare abia in mai 2011? mai citeste si tu cate ceva despre joc pe pagina producatorului. il poti pre-comanda de pe siteul producatorului. de scos nu il poti scoate pana nu apare oficial si se crackuieste de o echipa de incredere ( DeVIance, RELOADED, Razor1911). mai rabda 2 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia e PRE comanda. adica cumperi cutia aia in care ai un cod si cand apare jocul introduci codul pe site-ul producatorului si poti avea jocul prin digital download. stiu ce spun, eu asa am facut cu mai multe jocuri.

| cghef explică:

E aparut deja e in magazine