| cipy a întrebat:

Dati-mi va rog mult un link unde pot gasi ghid de conversatii online romin-italian. Eu caut pe net si gasesc doar ca sa cumpar dar nu vrewau sa cumpar vreau sa invat de pe net. Va rog mult. Ms anticipatkiss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dictionare online roman italian sau invers la adresa http://www.dictionar.us/roman-italian/ vei vedea in centrul paginii un mare dreptunghi unde poti scrie ce te inetreseaza pentru tradus, iar sub acest mare dreptunghi cuvantul CAUTA pe un fond mustar-kaki Succes!