| Fr3dy a întrebat:

Dati-mi va rog niste exemple de jocuri Rpg, Shooter pentru pc.

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Kaneva(cel mai tare jocc), imvu, freejack, second life, pandanda, clubpenguin, stardoll, lady popular, perfect world international, habbo hotel, farmerama, miss populary, friv, fantafge, ourworld, 4 story, woozworld, ubi world, SIMS(1, 2 si 3), supersecret, weeworld, pixxie hollow, mis bimbo, ma bimbo, my bambino, metin2, zoomumba, mai sunt f multe pe facebook, etc. plz fundita. Cred ca merit, nu?

2 răspunsuri:
| Personna a răspuns:

Bya ti-a aratat doar jocuri pe net. Daca vrei niste jocuri super jmechere rpg shooter incearca mass efect, fallout Elder Scrolls, Sacred, Diablo (astea sunt doar the best, tie poate or sati placa altele). Iar acum, shooter FPS: Call of duty(toate), Medal of honor (toate), Battlefield (toate), terrorist takedown (toate), Tom Clancy's Ghost Recon (toate), Serious Sam (toate), Dead Space (1 si 2), Star Wars (toate), Transformers (toate), si fff multe altele. Sper ca ti-am fost de ajutor. Si, sincer sa fiu, crewd ca ti-am fost de mai mult ajutor decat Bya, acelea sunt doar niste "joculete" pe langa ce ti-am daty eu.winking

| Kr1ptoN a răspuns:

Rpg:diablo 1 si 2, gothic, Assassins.Creed,two worlds, Neverwinter Nights.

Shooter:halo, advent rising, call of duty, medal of honnor, unreal tournament, Half Life, mafia, gta, spider-man, iron man.