| ~AleXa~ a întrebat:

Dau funda! Daca in clasa. 7 va fi grea scoala?( pentru ca. sunt o persoana cu deficiente de auz si as vrea sa stiu daca voi reusi sa trec clasa 7 fiind la scoala. normala? big grin)...Astept mai multe raspunsuri si sfaturi.Va multumesc! happy happy

Răspuns Câştigător
| ANNAx44 a răspuns:

Am trecut a8a. si sa recunosc happy a7-a nu a fost prea grea. doar radicalul si teoremele dar le inveti la la urma happy ai incredere in tine si fi atenta la ore!winking multa bafta big hug

Fundita te log?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Pai se zice ca clasa a7a e cea mai grea.Acuma depinde si de scoala.De profesori. Oricum trebuie sa tragi tare pentru notele mari si medii.Bafta multa la scoala si fi atenta la ore. pupicihappy

| valy a răspuns:

Intradevar iti va veni dificil. dar daca iti dai interesul si vrei. orice se poate

| alonet a răspuns:

Apoi daca ai reusit sa pui intrebarea asta ma face sa cred ca nu esti handicapata din punct de vedere intelectual... ci doar cu urechile,
asa ca relax, foloseste-ti intelectul in conditii normale si restul nu te complexa ci bucura-te de ceea ce esti happy

| buybooks a răspuns:

Nu. Sunt sigur ca auzul singur nu te va impiedica prea mult, doar fii sigura ca profesorii tai stiu asta. De ce nu incerci sa-ti pui un aparat auditiv? Nu cred ca e foarte scump.