| Silviutza_2541 a întrebat:

Dau funda! Nu stiu cum sa trimit emailul de confirmare! Stiu ca este o intrebare prosteasca, dar va rog sa ma ajutati.Acolo imi pune:"Trimite emailul de confirmare la adresa de email cu care te-ai logat peTPU". Bine, stiu ca nu spune chiar asa, dar macar am fost pe aproape.Si dupa imi spune ca pentru a retrimite emailul de confirmare" clik aici", si can dau clik imi spune ca a trimis emailul de confirmare la adresa de email silvi_mro@yahoo.com si nu trimite nici macar un raspuns din cate am dat.Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Siminik a răspuns:

Asta inseamna ca ti s-a confirmat contul. Nu trebuie sa iti vina nici un e-mail de confirmare! :*