| lizy12iul a întrebat:

Dau fundita! am si eu o problema cu calculatorul numai pot sa intru in control panel nu stiu de ce, acum cateva zile mi-a expirat antivirusul, iar cand am incercat sa il dezinstalez nu imi intra in control panel imi arata sageata ca se incarca iar peste cateva secunde era sageata normala...va rog ajutati-ma.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Reformateaza! Sunt antivirusi care fac talente! Poate fi sters din programfiles!