| Sports a întrebat:

Dau fundita:
Daca ar fi sa emigrati intr-o tara, in care din aceste 2 tari v-ar placea mai mult sa locuiti:
SUEDIA SAU NORVEGIA?
Doar dintre aceste tari va rog sa imi spunetihappy

Răspuns Câştigător
| ℓσνє a răspuns:

Bunahappy.
Categoric Suedia.
Suedia sau Regatul Suediei este un stat în Europa de Nord, situat în partea estică a peninsulei Scandinave, la țărmurile Mării Baltice (Golful Botnic). Cuprinde și numeroase insule din Marea Baltică.

Este o tara foarte frumoasa, si este si o tara buna la muzica, daca stai s ate gandesti a castigat Eurovision 2012.
Fundita?!happy
O zi buna!happy

| Sports explică (pentru ℓσνє):

Norvegia a strans cele mai multe puncte din istoria eurovisionului in 2009 happy

| ℓσνє a răspuns (pentru Sports):

Depinde de ce iti place tie mai mult. Eu ziceam decat ca in 2012 a strans cele mai multe puncte. Se pare ca Norvegia iti place mai mult, dar nu stiu.Pe mine tot Suedia ma atrage.
Bafta!happy:*

| Sports explică (pentru ℓσνє):

Sa sti ca imi mai mult Suedia...m-am razgandit laughing
Si chiar ca are muzica faina si la euroviison 2011 a avut o piesa super de anul asta nu mai vorbesc :X

| ℓσνє a răspuns (pentru Sports):

Ei, pai vezi?
Stiam eu happy.

| ℓσνє a răspuns (pentru Sports):

Vaii, mersii mult de funda. :* happy

11 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Suedia, clar, intr-un satuc langa apa curata..vai, pe muntii inalti si reci toata vara sa ma racoresc, iar iarna la o cabana cu o ciocolata calda. Suedia e foarte frumoasa, dar totusi si Romania e si mai si :X whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norvegia

| YouNoob a răspuns:

Norvegia
Avand in vedere ca pentru*

http://www.libertatea.ro/......46796.html

*faci 21 de ani. Du-te si fa trafic de coca o sa iei doar amenzi lol

| XxDream a răspuns:

Suedia :X

| Sports explică:

Va rog sa va argumentati si raspunsul.

| Sports explică:

Eu asi alege Norvegia....salariile sunt mult mai mari ca in Suedia.Si din pozele pe care le-am vazut pe google pare mai frumoasa Norvegia.