| FeFy` a întrebat:

[Dau fundita ] Daca un prieten pe mess iti spune pup cand iesi de pe mess inseamna ca te place?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu neaparat. Si baietii care nu te cunosc spun,, pup``, si fetele.

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta ar insemna ca jumatate din baietii din lista mea de mess ma plac. Ce sa ma fac?crying
Ce naiba. E ca si cum ai zice "pa" dar ceva mai dragut
Oare daca imi da un hug o sa ma marit cu el? Daca da, abia asteptdevil

| Ana a răspuns:

Nu neaparat, poate asa obisnuieste sa vorbeasca cu fetele, dar asta nu inseamna ca le place pe toate.

| CosteaVlad a răspuns:

Nu neapărat. Eu de exemplu zic chestia asta la toţi în momentul când ies de pe mess, mai în glumă, mai în serios...hee hee nu înseamnă că-i iubesc laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Tu stii ce inseamna "po0p"?

| Mony a răspuns:

NU ne-aparat, daca este vorba despre o persoana foarte apropiata se poate zice ca te place. pup mai poate sa insemne ca te accepta ca prieten (nu iubit/a) sau ca ii place sa discute cu tine

| anna01 a răspuns:

Inseamna ca te pupa, ce numai fetele folosesc formula asta? Se feminizeaza si baietii.Nu cred, daca in schimb dialogul vostru pe mess a dat de inteles ceva, poate. Dar un simplu"pup", neah.

| nicol20 a răspuns:

Mie toti baieti imi spun te pup este un semn de respect

| simona2010 a răspuns:

Pai depinde. Poate o spune in calitate de prieten nimic mai mult. Nu ar trebui sa iti faci sperante aiurea. Ai putea sa il intrebi daca te place in calitate de prieten sau e ceva mai mult:*pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat; pe mess este la moda sa se spuna pupchatterboxnu-ti poti da seama daca te place decat din comportamentul lui cand este in preajma ta(pe mess in nici-un caz)winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare da normal

| Alina. a răspuns:

Nu neaparat ...altii il pun doar asa de fantezie :* laughing