| Elybcr66 a întrebat:

De ce sunt singurul baiat urât din familia mea? Tuturor fetelor le plac de verii mei pentru cum arata, eu sunt singurul urât și oricât as incerca sa ma concentrez pe altceva nu pot nicidecum, am încercat tot felul de activități, ma gândesc și la alți oameni care sunt săraci cu probleme neimaginabile cu ale mele dar tot îmi fuge gândul la fete. Pur și simplu nu pot sa accept sa fiu în umbra altor băieți. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E normal sa vrei sa faci sex, nu opri aceste gânduri, vei vedea ca prin acceptare nu le vei mai avea

| Drimmero a răspuns:

Faci schimbari la tine. O freza potrivita fizionomiei tale, niste haine potrivite care sa te reprezinte si eventual sa te apuci de sala ti-ar schimba infatisarea si aspectul fizic, implicit ti-ar creste increderea de sine mult mai mult.

| SilentRain a răspuns:

Amuzant,nu vezi că problema ta este stima de sine scăzută
Contează așa tare sa te placa femeile sau sa fi tu mulțumit cu tine?
Aspectul fara caracter e apă de ploaia

| sen0rita a răspuns:

In primul rand ar trebui sa ai incredere de sine. si dupa mai vezi tu ce faci la aspectul exterior. (sa nu copii) uitate in raspunsul lui drimmero. dar am si un sfat pe langa)) chiar si daca faci toate alea si nai incredere de sine e ca si cum n-ai facut nimic)