| anonim_4396 a întrebat:

De aia nu se mai zice "ești săracă", că există onlyfans, nu?

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Groaznică întrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce naiba legatura e intre una si alta? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar crezi ca toate fac asa ceva? M-ai sunt si fete care au demnitate și care nu urmează spiritul turmei de be he he

| Yasmin875 a răspuns (pentru anonim_4396):

Astea noi. De asta s-a inventat ca să nu moară de foame.

| anonim_4396 explică (pentru Yasmin875):

Da,eu am înțeles ironia laughing dar eu nu cred ca putem generaliza, de exemplu tu nu cred ca faci asa ceva, asa cum te respecți tu, asa sunt și altele care țin la imaginea lor, dar în fond relativ cam ai dreptate laughing unele fac bani cu capul, altele cu botul și genul asta care e în voga cu onlyfans
Drumul lor în iad e pavat cu intenții bune, tu vezi-ti de al tăuhee hee
Asta trebuia pusa la trivia laughing sa ști ca poti fi foarte bogat material, dar spiritual sa fi ruinat happy
Se promovează prostia si prea'curvia, asa s întâmplă când ne abatem de la natura și de la propriile valori.