| venturio21 a întrebat:

De azi noapte bunica mea are o depresie(vorbeste singura, nu mai cunoaste o parte din apropiatii ei, acu vorbeste bine iar peste 1-2 min spune lucruri care nu-si au locul etc.). Crede-ti ca ar putea fii din cauza exploziei solare? Daca da cat o s-o mai tina asa?

2 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Ce explozie Solara`? :o.Pf.hee hee Scuze. Am deviat putin de la Subiect big grin Nu Stiu`. Cel mai mult probabil e sa fie Din cauza batranetii` happy Si Bunicul se ridica noaptea din pat cu ochii inchisi Si se plimba big grin.

| Marynna a răspuns:

Daca e serioasa chestia pe care o zici, e posibil sa fie Alzheimer http://ro.wikipedia.org/wiki/Boala_Alzheimer este o boala grava.Cel mai bine ar fi sa fie dusa la un medic de specialitate

Sper ca te-am ajutat:)