| anonim_4396 a întrebat:

De azi nu vreau sa ma folosesc nici o crema de fata sau gel de curatare nimic, deoarece am folosit fff multe creme si lotiuni si ff scumpe de la bioderma si altele si nici un rezultat, daca nu ma mai dau cu nimic vreo 3 luni e bine?

Răspuns Câştigător
| hektor a răspuns:

Iti propun sa consulti un medic specialist inainte sa iei asemenea decizii.Cunosc persoane care au avut aceeasi probleme si sfaturile doctorului au ajutat, dar daca nu ai aceasta posibilitate merita sa incerci, pentru a vedea reactia pielii! Sper ca am fost de ajutor! Succes!