| Nume6 a întrebat:

De când cu PlushBio lumea se gândește acum de două ori înainte de a cumpăra un produs?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca cumperi produse de gen de la o firma anonima, pe baza de promisiuni si pseudo-consultatii pe WhatsApp iti meriti soarta.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu cred ca se gandeste cineva de doua ori cand e vorba de firme mari, cu rezultate concrete.

| Dalmore a răspuns:

Eu mă gândeam și înainte. Mi se par niște cretine cele care au apelat la PlushBio. Tu ai văzut ce prețuri au? Dacă ai o problemă cu tenul mergi la dermatolog, nu iei consultații pe Instagram și Whatsapp rolling on the floor Când am zis asta pe YouTube acum câteva luni într-un comentariu, mi-au sărit 10 maimuțe în cap. Sunt curioasă câte dintre ele smiorcăie acum în cor.

| Jus7t a răspuns:

Ce comunitate toxică laughing