| AvalohAlyn a întrebat:

De când mă știu mi-a plăcut cunoașterea ..adica aflarea pur și simplu de informatii interesante și misterioase din diferite domenii(știință,Univers,religie,istorie,civilizație, geografie,sănătate și medical, politica,mistere, biologie, totul pentru cultura generala și și satisfacerea curiozitatii.Am fost un curios de mic iar cea mai mare întrebare lor care mi-am pus-o a fost daca exista viața sau ceva după moarte dar au fost și altele.
Vouă ce v-a plăcut, de când va știți pe acest Pământ?
Când erați mici ce va placea mult și ce a continuat să vă placa și în prezent?

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Desenul, pe urmă am descoperit muzica si m-am îndrăgostit mortal dar imi place si desenul, la fel ca la 5 ani

| NotNamed a răspuns:

Impartasim aceleasi pasiuni.

| ShaOfHatred a răspuns:

Avem aceleași pasiuniwinking