| Parisblue a întrebat:

De care dintre baietii de la neata` va plc mai mult? de razvan sau de dani? si de ce?

11 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Niciunul.Fiindca fac prea mult circ.Prefer pe cei de la Pro tv.

| Rukhsandra a răspuns:

Razvan e mai amuzant si mai simpatic big grinhee hee

| Ana a răspuns:

De Razvan, este mai amuzant dar si de Dani imi place, amandoi sunt simpatici.

| darrio2007 a răspuns:

Dani.

| madalicious a răspuns:

Dani. Este frumos, si vorbaret, chiar genul meu de tip! laughing)

| OanaG a răspuns:

Ambii, ei imi faceau anul trecut diminetile frumoase, acum mi le face "scoala" devil

| Butsilee a răspuns:

Amandoi sunt la fel de amuzanti si draguti laughing

| adi4ever a răspuns:

De nici unu, pentru ca nu's gay

| aleksy a răspuns:

Amandoibig grin

se pare ca in dimineata asta Dani a descoperit acest sitehee hee

| KimY a răspuns:

Razvan--->e mai amuzant si imi place numele lui tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razvan... e scump si sexos:X:X: