| monicaaa17 a întrebat:

De care user va simtiti atras? Tinand cont fie de poza de profil,fie de răspunsuri, atitudine etc?

60 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Regis, e ca o fantoma dar cand am nevoie de ajutorul lui stie pe unde scoate AS-ul din camasa.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De asta https://www.tpu.ro/utilizator/aamtzd
Am o presimtire ca e o persoana misto in realitate, chiar daca mai face pe zmeul pe aici.

| Drimmero a răspuns:

Dorotheea, i love you! esti febletea mea aici.

Nu stiu daca ma pot simti atras de cineva pe internet, am comis greseala asta,, dar nu o mai fac, pana la urma urmei sunt niste pixeli si un nick generator de raspunsuri.

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

Ea oricum crede ca toata lumea e atrasa de ea.

| Drimmero a răspuns (pentru troleibuz):

Ia lasati-o in pace, cine se ia de ea, se ia de mine,, ii tin partea

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

De ce?

| Drimmero a răspuns (pentru troleibuz):

Ce personaje noi dubioase iau nastere aici, care e papusarul tau?

| Raizing a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor) si ce poti face? Te dai cu capu' de bara, a?
Ciocu mic' + joc de glezne! Prea multe autogoluri,,, iti dai,,,

| Drimmero a răspuns (pentru Raizing):

Ce pot sa fac? In niciun caz sa-mi pun mintea cu nebunii, tu esti caz special, o combinatie intre autist si troll

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

E adevarat ca ti-a promis servicii sexuale in privat?

| Raizing a răspuns (pentru Drimmero):

Ce pot sa fac? Nimic...

Banuiam -iEU- ceva. Odata explic!

-Autist- provine din grecescul Autos -care inseamna: pentru sine insusi.Cand eram micut -iEu- n-am cautat puterea pentru mine insumi; ci pentru ceilaltiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

"cine se ia de ea, se ia de mine" rolling on the floor)))
M-am înecat de ras.Alta replica mai buna n-ai găsit, Drimmi? Una care sa nu fie luată dintr-un film de acțiune ieftin.Si ce se intampla dacă se ia cineva de tine? Pui 3 virgule in loc de două? Mi se face pielea de gaina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba-i cam serios.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-era dor sa ma bagi in seama,, a?

Imi place ca musca lumea momeala, asta era si scopul sa pescuiesc cativa...prostalai.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e serios?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma asteptam la 3 virgule...
Da, chiar mi-era.
Asta era scopul, nu? Sa pari prost intenționat? Ce mișcare inteligenta.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni nu pare prost pe langa tine, crede-ma pe cuvant,, dupa ce ca esti mai si semnalizezi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da,eu sunt cea mai cea.Se si vede, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Aia iti vorbeste de la 3 km si tu ii iei partea laughing
ce nu suporta un barbat pentru putina peesda

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ce i-am zis lui hecate, tu esti mai isteata decat ea si chiar aveam pretentii, nu glumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu n-am nimic cu tine, am ceva cu atitudinea tipei laughing

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Toata lumea are...

| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Nu stiu ca eu recent am observat-o laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Era culmea din moment ce n-am interactionat.

Ti-ar sta mai bine fara rautate gratuita,, nu te lua dupa hoarda de aici sa fii in trand cu hate aiurea, ai potential.

Cat despre Dorotheea, nu e fata rea, nu stiu ce are lumea cu, ala e stilul ei de a tasta mai pompos, dar cu siguranta e doar un mecanism de aparare, nu mai fiti rele, fetelor!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa-ti fac daca doar asta insisti sa arati?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta insisti tu sa vezi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

I-aș băga tarif, dar mi-a dat ignor laughing chestia e că văd atâtea femei cu adevărat frumoase și deștepte care n-au figurile ei, și ea care e doar drăguță și fadă se crede buricul pământului și suferă de ea.
Dar asa e mereu laughing alea frumose se cred urâte și invers, alea slabe se cred grase si tot asa.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti rautacioasa, nu-i ok sa o judeci doar pentru raspunsurile date pe un site ca asta

Dorotheea glumeste cu mine, ne cunoastem si ne mai permitem unele glume, cel putin interactiunea noastra asa e.

Fii tu cea frumoasa si desteapta, nu mai privi in curtea vecinului, fa-ti propria recolta.

| Celcestietot a răspuns:

Atras? Pai, sa vedem :

- danut da niste raspunsuri inteligente, dar si amuzante in acelasi timp, la fel ca si alti crestinii practicanti (oamenii lui Dumnezeu intra si ei in lista mea) de altfel.
- mgtow - are raspunsurile la el
- Mosotti - pare in regula
- Dismally, un tip prietenos
- Simpatik are o fotografie de profil draguta, la fel ca atitudinea sa
- Despre TamplaruAnisoara pot spune ca este o enciclopedie medicala vie
- FreddieM ma loveste cu evaluarile atunci cand nu ma astept
- Annastassia (da, serios)
- Desi este un utilizator nou, AlinaElena79 a intrat in forta cu niste raspunsuri bune si cu o moralitate ridicata la un nivel nou. Imi place persoana ei, este energica si simti ca te poate readuce oricand la viata cu nivelul ei de energie.

Mentiuni onorabile : Laura1962, AvalohAlen, DaniNovember, darrio2007, Clint, floresdemayo, Crissi99, StrongHeart, Imprevizibilul, AA1CK3D.

| troleibuz a răspuns (pentru Celcestietot):

Esti homosexual?

| Celcestietot a răspuns (pentru troleibuz):

Tocmai eu, un crestin sa fiu homosexual, ar fi culmea.

| Justme79 a răspuns (pentru troleibuz):

Nu cred că este 100/100 deoarece aseară a fost cu mine laughing))

| troleibuz a răspuns (pentru Celcestietot):

Bisexual atunci.

| Celcestietot a răspuns (pentru Justme79):

rolling on the floor

| troleibuz a răspuns (pentru Celcestietot):

Anisoara crede ca 5G a creat covidul...o enciclopedie a prostiei.

| Celcestietot a răspuns (pentru troleibuz):

Normosexual, atat, nimic mai mult.

| Celcestietot a răspuns (pentru troleibuz):

Este un crez pana la urma, nu este nimic gresit in asta. Cu toate acestea, a dat niste raspunsuri medicale exceptionale.

| mgtow a răspuns (pentru Celcestietot):

In sfarsit cineva ma iubeste aici, jos palaria pentru tine

| Celcestietot a răspuns (pentru mgtow):

Mi-au placut raspunsurile tale pe care le-am mai vazut. Multumesc big grin!

| troleibuz a răspuns (pentru Celcestietot):

Urasti femeile?

| Celcestietot a răspuns (pentru troleibuz):

Nu, imoralitatea o urasc.

| Frank51 a răspuns:

De Adry05 si de supadeceapa, dar merge o aventura si cu alina2k18.

Mai ramane doar sa imi zica toate ca au 14 ani laughing

| SilentRain a răspuns:

Sunt șanse mai mari sa vina apocalipsa decât sa ma simt eu atras de cineva de pe TPU, sau net

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SilentRain):

Go to http://theteenbay.co/, browse a bit, tell us more about it. :)

| J0B0MAT a răspuns:

De toţi OMGGG.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru J0B0MAT):

In sfarsit, ceva promitator si pentru mine. Deci *** ceva sau nu? big grin

| gemeni6226 a răspuns:

Eu pe vremuri cand era activ de Bacemi, si acum sunt vreo 2-3persoane dar nu le scriu numele sa nu fiu interpretata in mod eronat caci simpatie simt nu altceva si sunt si prezente feminine foarte placute pe aici :Flores de Mayo Mihaela Dart.

| Dalmore a răspuns:

Nevermore laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Theo94 a răspuns:

In ultimul timp Dorotheea, atat pentru poza de profil cat si pentru raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nou pe aici si nu am cunoscut multa lume. Putini mi-au mai dat add la friends.
Cine raspunde bine si imi par persoane bune: ancaval, Laura1962, aumih16, TheOracle

| Justme79 a răspuns:

Hmm sincer nu mă simt atrasa doar îmi place felul lui de a fi "Celceștietot" mi se pare destul de ok happy

| Celcestietot a răspuns (pentru Justme79):

Vai, dar ce flatat ma simt laughing.

| Justme79 a răspuns (pentru Celcestietot):

Awww chiar nu mă așteptam la așa clasificare mulțumesc frumos :) am zis sincer ce am gândit numai la partea cu atrasul nu puteam sa mint :P

| Celcestietot a răspuns (pentru Justme79):

Cu placere! Nicio problema la partea cu atrasul, nu avem cum sa fim cei mai multi dintre noi atrasi asa de usor happy.

| Raizing a răspuns:

Cam mult zis:,, atractie,,
greece12 - avea experienta devastatoarelove strucklove struck(in viata + exprimare)

| Curious2 a răspuns:

De Darkmagic, Sadrian, Nevermore si alti cativa.

| troleibuz a răspuns (pentru Curious2):

Iti plac bosorogii? Esti fata?

| Curious2 a răspuns (pentru troleibuz):

Ha ha, nu.
Sunt baiat. Am peste 18 ani.
Imi plac, pentru ca invat multe de la ei. Asta e ta.
Nu sunt atras in sent erotic.

| SataniccBichh a răspuns:

Ma simt atrasa de
-mgtow
-sadrian46
-Salontanul
-Andreeush
-darrio2007
-RoCkKiD
-Nemessys
-Adry05
-justmeAlina
-SilentRain
-Mosotti
-StrongHeart
-Alina2k18
-TheOracle
-Drimmero
-suntserios
-NietzscheFrumosSiDesteptSunt
-inYourMind
-Celcestietot
-Dalmore1996
-Hecate
-Dorotheea21
Si multi altii.