| TheQueen1 a întrebat:

De cate ori intr pe site-ul asta si apas pe ceva imi apare rahatul ala de reclama de la eMAG cu emagia sarbatorilor... cum sa scot reclama asta?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adblock sau astepti sa treaca campania de publicitate

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pe mine mă DISPERĂ toate reclamele, nu doar cea cu eMAG şi nu doar de pe TPU, ci de pe orice site rolling on the floor

Poţi descărca şi instala Adblock Plus ( pentru browser-ul pe care-l foloseşti ) de la linkul :
https://adblockplus.org/

Toate cele bune!

| mihai69 a răspuns:

AdBlockPlus folosesc eu și mă scapă de mult tâmpenii. Deocamdată, doar prostia aia de reclamă la Vodafone îl poate păcăli. Dar măcar aia apare doar la baza paginii.winking