| Solix a întrebat:

De ce a murit Michael Jackson pana la urma? Care a fost cauza?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Infarctul, probabil cauzat de medicamente in supradoza

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu daca am auzit bine dar cred ca de la ceva supradoza.
In fond si daca nu are fi fost asta la cate operatii estetice avea, la faptul ca "ia picat" nasul si nu avea carne pe el nici cat sa il pisti era de asteptat ca moare de ceva.
Daca nu murea de la droguri sau pastile putrezea de viu.

| Rihhana1 a răspuns (pentru Freya1):

Chiar asa? laughing

| Freya1 a răspuns (pentru Rihhana1):

Nu am nimic cu el ca si cantaret sau ce mai era dar e clar ca din punct de vedere a sanatati, operatiilor si etc nu a fost tocmai un exemplu.

| Rihhana1 a răspuns (pentru Freya1):

Sunt multe vedete care au o gamada de operatii si la noi, traiesc bine mersi fara stres.

| Freya1 a răspuns (pentru Rihhana1):

Dar nu sunt chiar un exemplu sti?
Una este sa iti operezi nasul de nevoie spre exemplu si alta e sa iti schimbi picmentul pielii, sa iti operez nasu, pometii si alte nebuni de 30 de ori ca nu ti se pare ca is ok, sa iti pui botox si silicoane pana le tarai dupa tine.
Foarte multe vedete de la noi s-au mutilat, imbolnavit si chiar scos anumite implanturi pentru ca riscau sa faca boli.

| Rihhana1 a răspuns (pentru Freya1):

De-aia sunt vede sa experimenteze. laughing

| Freya1 a răspuns (pentru Rihhana1):

Pai nah e problema lor doar ca vezi tu copii vecinei, a surori, a fratelui si maine poate a tai o sa vrea silicoane, botox, alta piele ca asa a vazut la tanti si nenea de la televizor.Si cand iti fura bani din casa, se prostituiaza sau cine sti ce alte chesti sa faca bani de operatii, sau cand ii ti de mana pe patul de spital cu cateva boli si mutilati nu mai e tot una.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Freya1):

Nu si-a schimbat el de buna voie pigmentul. Avea vitiligo (e ceva serios, am vazut multi oameni si inclusiv mama are), e ceva care afecteaza serios psihicul mai ales cand esti o persoana de culoare. De asta a ales sa se depigmenteze de tot ca sa nu arate ca un dalmatian.

| Freya1 a răspuns (pentru Bondarel99):

Bun,sa zicem dar astealalte cum sunt explicate "În total, cântăreţul a suferit şase operaţii estetice la nas, patru la maxilar, trei la pomeţi"?
Ce legatura mai au astea cu boala de piele? Am inteles ca a facut si transplant de piele, si-a conturat si ochii si sprancenele prin niste chesti in fine.
Sa iti operezi nasul pana iti cade se numeste exces si obsesie. Tatal lui la descurajat intotdeauna ca este negru, ca este urat si ca nu va reusi niciodata sa ajunga cine vrea si asta ia ramas in cap si de acolo toate.

| Rihhana1 a răspuns (pentru Freya1):

Doamne fereste!

| LoveSleep a răspuns:

De ciudă, ca și Mihai Eminescu, cum a zis ăla de la bac.

| Swwetly a răspuns:

Masonii puiule, masonii...Sa vă documentați și voi.Eu cred că operația tine o "perdea " de a nu se afla de forțele întunericului