| anonim_4396 a întrebat:

De ce alea de la la show-uri de matrimoniale de pe kanal d mai participa știind că au la activ în trecut filme porno, videochat și altele? Nu mă intrebati de unde știu emisiunile

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

De unde știi emisiunile? laughing
De unde știi de trecutul lor?
De unde știi că nu-și caută clientelă?
De unde știi că nu-și caută pește?

| Freya1 a răspuns:

Pentru ca nu le-a mai mers cu meseriile lor, sau poate ca vor după sa le rea si au nevoie de bani si reclama.
O dată ce apari la o emisiune de aia, esti mult mai cotată în rândul cocalarilor, pe video chat Si pe rețelele de socializare din care faci bani automat.