| RAY a întrebat:

De ce am nevoie la sala de sport?

Răspuns Câştigător
| danaieladaniela a răspuns:

Atunci ai nevoie de câteva lucruri esențiale care te vor ajuta să ai parte de workout-uri excelente. Iată ce nu trebuie să lipsească din geanta ta pentru sala de fitness.
Sticla cu apă
Prosop
Haine de schimb
Deodorant

16 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai:
- prosop (poate chiar 2);
- apa/suc;
- haine;
- uscator de par (daca este nevoie big grin );
- deodorant;
- multa vointa big grin

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Cum e cu îmbrăcatul și dezbracatul? Trebuie doua perechi de adidași?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai asa ar fi indicat, ca nu o sa faci in cei cu care vii de afara, mai ales in acest anotimp (daca mai este deschis).
Pai te schimbi la vestiare.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

La vestiar sunt singur?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai nu chiar. Poate la baie sau la dus (adica sigur).

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Nu vi și tu motanel? Gym one fie

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Nu nu, ca... e departe si am... teme :/

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Atunci iubita ta sa vina

| Catrice a răspuns:

De forță laughing

(Hopa i can see a new ship)

| RAY explică (pentru Catrice):

Doar cardio, 1000 calori deficit caloric zilnic, 1kg in 8 zile, e prima oara când merg

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Dezamăgitor...tu care o tot bagi pe aia cu sport și dieta abia acum mergi la sala...gata,ai ignor.

| RAY explică (pentru Catrice):

Am slabit 15kg de la 90 la 75 acum am 79 de kg vreau sa ajung la 64 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De proteine, centura, mănuși sa nu faci bătături și un telefon să-ți faci niste poze.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asta cand ajung la 64 de kg bac culturism, uite preferata mea https://www.emag.ro/......DV8PV2BBM/

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eu am 78kg.Ai mai puțin de 170cm? Pentru culturism natural e bine sa te menții la un procent de grăsime mai mare, între 15 și 25%. Și eu am ajuns la 65 da, nu recomand ești ușor da energie nema.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Manusile nu te ajuta in totalitate.