| homosapiens a întrebat:

De ce am primit pe Facebook o notificare ca o persoana pe care nu o am in lista mea de prieteni a comentat la o pagina pe care o urmaresc?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poate ca pe persoana aceea o urmaresti sau este prietena comuna cu cineva din lista ta de prieteni.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De obicei se intâmplă acest lucru, atunci când lași un comentariu la o postare dintr-o pagina/ grup etc
La rândul tău, vei primi notificări când și altcineva comentează, fix la aceeași postare.
Ș ceilalti care au comentat inaintea ta, au primit notificare când tu ai adăugat un comentariu.