| anonim_4396 a întrebat:

De ce atât de multă lume și-a dereglat ceasul biologic? Parcă tot mai mulți oameni sunt nocturni, se culcă foarte târziu în special după miezul nopții și se trezesc foarte târziu dimineața.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multi dorm 5 ore sau 6. Nu e bine deloc. Au multe pe cap neglijeaza sanatatea

| Freya1 a răspuns:

Si la mine e tot asa.
Ba chiar am inceput sa nu prea mai vreau sa fac nimic nici după ce mă trezesc.Ma tarasc sa fac curatenie sau mâncare iar seara/noaptea nu pot sa dorm până târziu.Dar dimineata rup pe somn.
Probabil monotonia, lipsa de activitate sau a prea multa activitate ne conturba.

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca, de obicei, au o viata atat de agitata, si mai au si ei nevoie de putin timp liber pentru ei.
Timp in care sa nu fie deranjati, intrerupti, si de obicei cea mai buna perioada de genul este noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa impune societatea de azi, dar spre norocul nostru suntem foarte adaptabili.