| amaadina a întrebat:

De ce atunci cand cade netu' mi se restarteaza calculatorul? straight face

Răspuns Câştigător
| mhann a răspuns:

Posibil sa ai mari variatii de tensiune pe reteaua electrica, intrand astfel in functiune sistemul de protectie atat al calculatorului cat si al modemului.
Variatia poate fi provocata de absorbtia mare de tensiune la intrarea in functiune a unui mare consumator pe aceeasi linie electrica: motor electric, sudura electrica, etc

2 răspunsuri:
| vitas a răspuns:

Asa problema am avut si eu si asa am rezolvat-o...descarca antivirusul avast professional si scaneaza calculatorulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosteam pe cineva cu o situatie cam ca a ta si avea probleme cu Windows Genuine.