| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci când le place de cineva de sexul opus, anumite persoane tind să să le povestească acelora chestii personale, să se deschidă mai mult în fața lor decât față de ceilalți?
Oare pentru că se simt bine în compania lor?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Se simt in siguranta. Vor sa se cunoasca de tot, in ideea ca vor fi de nedespartit, si nu e nevoie sa isi ascunda detalii.

3 răspunsuri:
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Pentru ca unii sunt mai disperati sa le castige validarea cat mai repede si considera ca daca le spun lucruri personale, legatura dintre ei se va intari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand iti place de cineva pierzi controlul si incepe gura sa vorbeasca singură. Dragostea intuneca ratiunea.

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Learned that the hard way.
Now I am a man of full ration.