| vreauTotulSauNimic a întrebat:

De ce atunci cand pun o intrebare nu primesc raspunsuri decat vreunul? Inainte cand puneam o intrebare primeam imediat cate 6 raspunsuri, iar acum sunt obligata sa aleg raspunsul castigator unul care nu ma ajuta deloc.
De ce se intampla asta? As vrea sa fie ca inainte si sa primesc raspunsuri folositoare atunci cand am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai spus-o si o voi repeta de cate ori va fi nevoie; intrebarile cresc doar cantitativ, dar cand vine vorba de calitatea acestora, nu se poate spune acelasi lucru.Majoritatea intrebarilor fiind conversationale, intrebarile care chiar merita un raspuns bun si la obiect se pierd in multime(asta fiind si motivul pentru care, de multe ori, nu primesc raspunsuri potrivite).

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Ca inainte nu mai poate fi nicioata.Au plecat useri de baza ai acestui site, useri care isi ofereau experienta in diferite domenii si care acoperau cam toata gama de intrebari. Din pacate nu avem decat sa ne resemnam si sa ii lasam pe cei din generatia Disney sa isi dea cu parerea la intrebari care daca nu cer inteligenta, macar o minima cunoastere a limbii romane