| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cind raspund la o intrebare imi apare ca raspunsul tau a fost adaugat si altadata apare un chenar in care trebuie sa dai click pe doresc sa o public?

Răspuns Câştigător
| MyRuXzZzA a răspuns:

Zice ca raspunsul a fost adaugat (...)si cum mai zice, deoarece prima data trebuie sa treaca pe la Stella (Stella este cea care a infiintat acest site) sa vada daca nu cumva ai folosit cuvinte obscene, sau mai stiu eu ce...Iar atunci cand iti apare un chenar in care scrie daca vrei sa o publici se refera la faptul ca poate tu ai ceva gresit in ea, sau nu te-ai exprimat corect etc

Sper sa ma intelegi, nu prea m-am putut eu exprima cum trebuielaughing, dar...

Succes in continuare kiss