| emi a întrebat:

De ce aveti nevoia sa fiti 'sub acoperire' aici pe site, adica ma gandesc, ca prea putini va cunoasteti in viata de zi cu zi, si chiar si cand va cunoasteti, deja va stiti id-ul vostru?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Eu nu inteleg cu ce te-ar ajuta sa stii de la toata lumea lucruri despre viata lor personala. Exista mesajele, daca doresti sa afli despre unele persoane mai mult decat spun pe site.
Iar "sub acoperire", cum spui tu, esti si in viata de zi cu zi, nu numai pe acest site.

3 răspunsuri:
| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Pai pentru ca multi pun intrebari mai intime si nu ar vrea ca toti cunoscutii sa stie de ele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu traiesti in Romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt ca o carte dechisa. Ma puteti intreba orice, dar nu sunt obligat insa sa raspund. big grin