| alexxa17 a întrebat:

De ce baiatii accepta fete mai micute decat ei?

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pt ca acele fete sunt mai inocente si pentru ca e normal ca baiatul sa fie mai mare decat fatawinking

| dulshe a răspuns:

Pentru ca cred ca sunt mai inocente!

| andreea8888 a răspuns:

Pt ca este considerata mai matura femeia, avand capacitatea de a vedea lucrurile mai clar si cu mai mult mai devreme decat barbatul! Sau exemplul ce se observa ultimamente pe ''piata'' romaneasca, este ''fata cu domnul'' care, sincer nu este de condamnat, pentru ca fiecare isi croieste viata dupa bunul gust, nevoile economice si preferintele ce le are!
Daca vb de ''prospaturi'', asa cum au facut-o alti utilizatori referitor la aceasta intrebare, tin sa imi expun parerea care zice ca superficialitatea este cea mai ''de pret'' calitate a ignorantilor!
Se intampla de multe ori sa asteptam sa intalnim pe cineva potrivit pentru noi, chiar si o viata, si daca atunci cand intalnim, aceasta/acestul este mai in varsta sau mai tanar/tanara, nu ar trebui sa ne facem probleme pentru asa o chestie infima, ci pentru inima si inteligenta, sensibilitate si putere de suportare a greutatilor, restul fiind nimicuri!

| alexam a răspuns:

Pentru ca cele care sunt de aceeasi varsta cu ei sau mai mari sunt considerate,, batrane,, baietii mereu dorind,, prospaturi,,. Din pacate atunci cand se insoara f putini raman multumiti de alegerea facuta, si de aceea ajung sa isi insele sotiile, sau sa divorteze... Idealul de diferenta de varsta (intre barbat si femeie ) este intre 4 si 6 ani dupa parerea mea! big grin

| ka2 a răspuns:

? wtf? adica, la cum pui tu intrebarea, nu ar trebui, sau ce? cat despre cele doua raspunsuri de mai sus... no comment! Cred ca o intrebare mai bine pusa era, de ce fetelor le plac mai mult barbatii in varsta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca va putem prosti mai usor. Si mie imi place piela fina de fata nu de femeie expiratalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai da-mi un stupit ca numai asa o sa imi creasca punctele. Imi plac fetele tinere pentru ca sunt ca si capriorile, fragile, iamibig grin