| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii mai bine facuti prefera fetele mai mici, mai suave?

De ce nu aleg unele de teapa lor?

33 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hmmm,eu sunt ditamai animalu, si sincer, nu prea imi fug ochii dupa fete micute happy caut ceva cam pe marimea meabig grin Gen daca o calc pe picior sa nu ii rup oasele laughing ( am undeva pe la 110kg) am 1, 83 eu caut o tipa care sa nu fie asa firava,sa fie ca mine mai dolofana asa sa zic tongue sa am pe ce pune mana, sa am pe ce dormi laughing nu imi plac fetele slabe, in sensu de iubite, asa ca oameni nu am nimic cu nimeni. Vorba aia, nu sunt eu ala perfectu laughing)) big grin

| RAY a răspuns:

Pentru ca ne plac fetele cu o talie mica cica ar sugera ca sunt fertile bune de lasat gravide, ne plac blondele, fetele de mica inaltime ca sa o putem domina, sa aiba sanii ca sa poate alapta acel bebe, fund o recilva cand eram in 4 picioare, daca vrei sa stii ce e umanitatea citeste teoria evolutiei

| Drimmero a răspuns:

Eu nu sunt chiar asa bine facut, dar tot prefer fetele mai subtirele si mai suave, pentru ca asa este natura mea, am o atractie pentru ele, le consider mai delicate!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Le iei mai usor in brate, este? Le alinti. E altceva, cand ai o papusica decat sa ai una cat tine, nici in brate nu o poti tine.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Corect, sunt si fete mult mai inalte decat mine, dar intr-o relatie este total aiurea ca fata sa fie mai inalta, este si hilar si aiurea.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Ai avut vreodata o iubita mai micuta, asa? Adica sa simti nevoia sa o protejezi? Sa fie diferita de celelalte?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Da, dar pe atunci eram si eu mai mic de inaltime decat acum, si de protejat o protejam eu cum puteam, diferite sunt toate fetele, ca si noi baietii, toti suntem diferiti, fiecare are ceva aparte in el!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai ce inaltime aveai pe atunci in comparatie cu acum? E diferenta mare? Si acum fiind mai inalt, tot una micuta ai mai vrea sa ai ca iubita? Stii, e si funny. daca te enerveaza, o iei peste umeri si nu o lasi jos, decat cand isi cere scuze, am dreptate?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nici nu mai stiu, nu asta este important, insa este o diferenta considerabila. Tot pe una micuta as pune ochii. In dragoste nu conteaza varsta, inaltimea, greutatea, culoarea parului si asa mai departe, dragostea e oarba oricum. Este haios sa-i arati cine e ''seful''!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Corect! Sa inteleg ca tu nu esti obsedat dupa forme, chestii? Cum sunt majoritatea baietilor in ziua de azi. Dar vezi tu ca stii cum e lumea. Uite-i si pe aia doi, ''ce o fi gasit la ea'', ''ce o fi gasit la el'', te deranjeaza in vreun fel remarca aceasta?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu sunt obsedat dupa forme, o fata se poate face placuta fizic prin multe, nu doar prin forme. E enervanta remarca asta, lumea oricum te critica si te judeca pentru orice rolling on the floor), daca unu ''iubeste '' o fata doar pentru forme inseamna c-o ia de proasta, ca nu simte nimic pentru ea, vrea doar s-o ''faca fericita''.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Exact! Oare de ce nu am avut si eu noroc de un baiat cu o gandire ca a ta? O sa fie norocoasa fata aceea care te va avea!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu stiu daca e ceva special in gandirea mea, eu gandesc mai realist asa, oricine poate sa gandeasca realist, daca are ceva in capatana. Poate eu sa fiu norocosul, bwuahaha!

| Mantarelul a răspuns (pentru Florentina9210):

El iti spune doar ce vrei sa auzi, pai da. Stie cum sa prosteasca o fata care vrea si ea ca cineva sa o curteze, macar online daca nu in realitate.

Nu iti inteleg intrebarea. Te-ai astepta ca unu care merge la sala sa iasa cu una cu muschi?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai asta e problema. Nu toti au ''ceva'' in capatana! Ai o gandire mai aparte. Tu vezi o persoana exact cum este ea, si o iubesti asa. Nu incerci sa o schimbi. Nu te intereseaza parerea nimanui. Si din nou este bine. Inca ceva ce imi sta in minte...De parerea parintilor ai tine cont? De exemplu mama ta sau tatal tau sa nu fie de acord, ce ai face?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

De ce sa-mi pese parerea lor atunci cand eu fac alegerea? Pana la urma, daca ei nu o sa fie de acord cu fata cu care vreau eu sa ma insor cand o sa fie timpul, sa fie sanatosi, eu ma insor, nu ei!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

De ce nu a gandit si nebunul ala ca tine? crying DE CE!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Fiecare cu ale lui, pana la urma!

| anonim_4396 explică (pentru Mantarelul):

Interesanta intrebare pusa, de unul care nu prea a frecventat scoala si care are o parere proasta despre profesori. Nu m-am referit sa iasa cu una cu muschi dar sa fie cat de cat mai ''corpolenta''. Astea mai mici sunt mai dragalase dar asa pe strada, lumea cu mentalitatea de acum 20 de ani, incepe sa barfeasca. Eu la asta m-am referit.
Si la care ''el'' te-ai referit?
Si de curtat stai tu linistit ca are cine sa o faca. Pe net doar incerc sa fac conversatie, atat!

| Mantarello a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ai ajuns la concluzia asta, uimeste-ma. Daca nu ai citit si al 2 post la intrebarea lui Angycut e clar ca vorbesti inainte sa stii tot. Haios ca toti intelectuali de aici au inteles gresit chiar dupa ce am facut si al 2 post in care am explicat perfect pentru toti cei care nu gandesc inainte.

Cat despre restul, esti chiar draguta cum faci pe prostuta. E imposibil ca la varsta ta sa nu faci diferenta dintre flirt si o conversatie. Dar evident iti sta mai bine cand faci pe prostuta, il faci pe baiat sa se simta el mai mare si tare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu e intotdeauna asa...
Ma rog, daca ar fi sa vorbesc in numele lor as zice ca, poate pentru ca ei cred ca sunt cumva mai superiori ( asta nu e parerea mea happy ), si le vad mai mici asa, ca si cand ar avea nevoie de protectia pe care ei pot sa le-o ofere.
Si sunt mai cute laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pai da, ei se considera superiori, si ele fiind mici le sunt lor inferioare. Ei considera ca au nevoie de protectie. Pentru ca sunt micute si dragalase. happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Mici si rele laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ehee. smug

| Doub a răspuns:

Pentru că noi, astea mai mici, suntem nişte dulci. blushing

| mentholinks a răspuns:

Toate au păsărică.

| Dismally a răspuns:

Pentru ca se simt mai puternici in relatie, pentru ca fetele mai mici par a fi mai vulnerabile si ei simt nevoia sa le protejeze, pentru ca multi se simt inferiori fata de o fata mai inalta, pentru ca fetele mai micute par a fi mai "feminine" happy

| Florentina9210 a răspuns (pentru Dismally):

Asa e! Si ''esentele tari se tin in sticlute mici'', nu? happy

| Dismally a răspuns (pentru Florentina9210):

Da, asa este happy

| Otto2014 a răspuns:

Pentru a se simti mai bine, nici mie nu mi-ar fi placut sa fiu cu o fata mai bine facuta decat mine

| Florentina9210 a răspuns (pentru Otto2014):

Asa e normal. Ca fata sa fie mai micuta!

| Otto2014 a răspuns (pentru Florentina9210):

Da,si mie imi plac fetele mai micute, cele mai inalte parca nu prea imi plac.