| AndreeaFarasperante a întrebat:

De ce baietii sunt asa pretentiosi?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Omenii nu sunt ce par a fi! Daca el te iubesti,va trebui sa-ti si demonstreze! Inainte sa fi draguta cu cineva, invata sa-l citesti, sa vezi ce fel de om este si daca merita sa fi draguta cu el! Probabil ti-a dat anumite motive sa crezi ca nu te iubeste...

10 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Nu doar baietii,ci si fetele. Oricine are anumite pretenii, dar sunt unii care intrec masura.Vor perfectiunea la orice, desi cred ca te referi intr-un cuplu.

| ROB3RT89 a răspuns:

De ce generalizezi si faci referire la toti? Cred ca ai vrut sa spui unii baieti, la fel ca si unele fete! Totus, ce fel de pretenti de referi? Intrebarea ta are mai multe intelesuri...

| AndreeaFarasperante explică (pentru ROB3RT89):

Adica au asteptari prea mari de la fete.Si nu stiu cum sa procedez cu ei

| ROB3RT89 a răspuns (pentru AndreeaFarasperante):

Asa sunt si fetele, unele prea superficiale...Iti gasesti un baiat care prefara o fata simpla si probabil o sa te placa asa cum esti! Cum procedezi cu ei? Inainte de toate vezi ce fel de baieti sunt, asta sa nu ai surprize neplacute pe viitor.

| AndreeaFarasperante explică (pentru ROB3RT89):

Eu mereu sunt draguta cu el...iar el nu sunt prea sigura ca ma iubeste

| AndreeaFarasperante explică (pentru ROB3RT89):

Da mi-a dat...niciodata nu prea ma baga in seama, adica de cand ne-am despartit tot incearca sa ma faca geloasa si chesti.Pe mine asta ma dezgusta dar nu-i raspund cu aceeasi moneda

| AndreeaFarasperante explică (pentru ROB3RT89):

Da ai dreptate nu toti baieti sunt la fel

| ROB3RT89 a răspuns (pentru AndreeaFarasperante):

Te trateza cu indiferenta,dai si tu dovada de mai mult maturitate ca el si ignora'l, cu oameni de genu chiar nu merita sa discuti, adica nu prea ai ce sa discuti!

| AndreeaFarasperante explică (pentru ROB3RT89):

Ms mult pentru sfaturi.Chiar m-ai ajutat

| ROB3RT89 a răspuns (pentru AndreeaFarasperante):

Pentru putin, ori cand ai nevoie te ajut cu placere.Am corespondenta deschisa!

| ROB3RT89 a răspuns (pentru AndreeaFarasperante):

Omenii nu sunt ce par a fi! Daca el te iubesti,va trebui sa-ti si demonstreze! Inainte sa fi draguta cu cineva, invata sa-l citesti, sa vezi ce fel de om este si daca merita sa fi draguta cu el! Probabil ti-a dat anumite motive sa crezi ca nu te iubeste...