| Yasmin875 a întrebat:

De ce baietilor le plac picioarele lungi?

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Ca li se pare ca sunt mai frumoase, dar nu neaparat, altele zici ca au doi pari lungi in loc, dar eu am vazut alte fete cu picioare mai mici mult mai frumoase ca cele lungi.La mine nu conteaza cum sunt picioarele, scurte sau lungi, important este persoana fetei happy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Arăta bine. De ce nu le-ar plăcea?
Ţi-e nu-ţi place să admiri un tablou frumos?

| WhatheWow a răspuns:

Dar de ce nu? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sexy, interminabile si bune de pipait/sarutat/adulmecat. seara buna.io"s chiaun dupa o betie.

| beastboy84 a răspuns:

Ca sunt mici de inaltimelaughing)

| Andrey3oo7 a răspuns:

Soro..sincer sa fiu am 13 ani si am 1, 81 laughingce sa mai?