| inna a întrebat:

De ce barbatii "e porci"?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Eu cred ca ai ciuda pe un baiat anume si ii iei pe toti intr-o oala waiting
un sfat happy oricum poate nu sunt in masura sa iti dau tie sfaturi sau nici macar nu cunosc situatia ta dar iti zic asa
lasa-i naibii mai sunt baieti nu te framanta pentru unu
daca e unu porc nu sunt toti asa
sunt fel de fel de barbati si femei
take care big grin

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Pentru ca femeile ''e curve ''
Numai pentru acelea care sunt de acord cu intrebarea.hee hee

| lia a răspuns:

Ca sa se poata murdari si sa nu ni se para ciudat! laughing

| albastrel a răspuns:

E porci pentru ca sa avem ce manca si noi. maine poimaine e Craciunu'hee hee

| Doa'Do a răspuns:

Pentru ca uneori nu stiu cum sa se comporte cu noi, fetele/femeile. Cateodata inculti, se dau smecheri si tari in gura.Sunt unii la locul lor si totusi, greu sa gasesti baiatul/barbatul perfect, nu-i asa?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca femeia e scroafa?rolling on the floorsi rama mult?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ticalosi, nemernicii de ei laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu de ce.Ptr simplu motiv ca nu reusesc niciodata sa aiba o femeie cu versuri care mai de care abstracte. O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinus.h, unii au soriciu tare rolling on the floor tongue