| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce barbatii nu se iubesc intre ei? E rusine ca barbatii sa se iubeasca intre ei? De ce nu exista mai multa iubire intre barbati,de ce sunt atat de distanti? Deci vorbesc de iubire,nu de sex,ci iubire, un barbat sa ii gateasca unui alt barbat de exemplu sau un barbat sa danseze cu alt barbat din iubire?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum mai exact sa ne iubim mai mult? suntem heterosexuali majoritatea dintre noi, nu e o rusine, distanti? poti avea prieteni buni de sex masculin nu toti sunt obsedati sexuali, esti gay mai nou sa stim si noi?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Cred ca s-a referit ca de ce nu sunteti mai apropiati, sa vorbiti mai frumos unu cu altul, sa va ajutati etc

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Depinde de fiecare in parte, sunt si barbati care se ajuta intre ei, doar de asta echipe de baieti sunt mai usor de facut, dar ne place competitia, sa nu credem ca masculul alfa isi batea joc de alti ca era mancat de alti, lucram in grup, grupurile de vanatori erau formate din barbati care vanau impreuna, dar in ziua de azi oamenii de omenie sunt putini

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu vad ca pe un lucru rau ca doi barbati sa fie mai apropiati unul de altul si sa nu se teama sa si arate si latura mai sensibila dar ma intreb daca femeia ar mai avea vreun rol in ecuatia asta. Daca descopera in timp ca acest gen de relatie le e suficienta nu vad de ce si ar mai bate capul cu capriciile si starile de neinteles pe care le manifesta femeia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca asta e cea mai gay intrebare care am vazut/o in 5 ani de TPU.