| anonim_4396 a întrebat:

De ce Barcelona joaca atât de prost? Excluzând meciul cu villarral. Sa fie vina antrenorului? Ce echipe mari o antrenat antrenorul barcelonei? Nu îmi vine să cred că am pierdut biletul din cauza Barcelonei sad nu o fost în stare să marcheze un gol celor de la Espanyol in prima repriză așa ceva e incredibil

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Si cu Messi e praf, dar fara pitic ar fi de nivelul Sevillei.

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Lipsa de valoare... dupa ce se va retrage Messi ii mananca mediocritatea, acolo le este locul, isi merita soarta cu varf si indesat hotii astia! Karma se intoarce

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da ăla de na atletico Madrid nu își are locul cel de la Ajax nici atât transferuri eșuate sa nu uitam de Luis Suarez el o salvat meciul de azi cu Espanyol da așa e barsa fara Messi e praf

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da mai de abia o invinso pe Espanyol cu 1-0 ferească sfântul cu ultima clasata. Sau dus 50 de lei pe apa sâmbetei laughing e vina mea că nu m-am uitat la ultimele rezultate

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cu Messi e praf, dar fara pitic ar fi de nivelul Sevillei.